+38(068)288-99-56 +38(066)353-26-15 Замовити дзвінок
0
> 0

Як наносити рідкі шпалери на нерівні поверхні

Як наносити рідкі шпалери на нерівні поверхні

Міжкімнатні арки, декоративні колони, фронтонні прикраси та каміни – це показники неабиякого смаку власника будинку та статусу. Ці архітектурні елементи відносяться до класичного стилю, тому вони безпрограшні і ніколи не вийдуть з моди, перетворюючи стриманий і доповнюючи вишуканий інтер'єр.

Рідкі шпалери завдяки своїй пластичності та універсальності чудово лягають на рельєфні та вигнуті поверхні арок, колон, фронтонних прикрас та камінів.

Техніка нанесення рідких шпалер на нерівні поверхні та архітектурні елементи

Етапи покриття декоративним оздоблювальним матеріалом міжкімнатних арок, декоративних колон, фронтонних прикрас та камінів практично нічим не відрізняється від обробки стін:

  • Видаліть з поверхні архітектурних елементів залишки старих оздоблювальних матеріалів.
  • Вологі місця обробіть антисептиком.
  • Поверхню декоративних елементів обробіть шпаклівкою та ґрунтовкою.
  • Підготуйте рідкі шпалери згідно з інструкцією.
  • Після висихання матеріалів нанесіть за допомогою гладкого шпателя рідкі шпалери.

Під час роботи з декоративним фінішним покриттям руху рук мають бути плавними. Шпатель необхідно тримати під невеликим кутом до поверхні, що обробляється. Товщина покриття рідкою шпалерою повинна становити близько 2 мм.

Слід враховувати, що при нанесенні декоративної суміші на рельєфні та вигнуті поверхні витрата матеріалу більша, ніж при обробці рівної стіни.

Рідкі шпалери «Стиль» легко наносяться у важкодоступних місцях, маскують тріщини та дефекти поверхонь. Пластична фінішна суміш дає можливість отримати суцільне покриття декоративних архітектурних елементів без стиків, швів та міхурів. Рідкі шпалери пластичні та стійкі до деформації. Оздоблювальна суміш маскує тріщини, які найчастіше з'являються на поверхні міжкімнатних гіпсокартонних перегородок.

Завдяки своїй структурі, рідкі шпалери «Стиль» при нанесенні на рельєфні та вигнуті поверхні арок, колон, фронтонних прикрас та камінів не вимагають дотримання точних кутів та відшліфування глянцю на поверхні.

Архітектурні елементи, прикрашені декоративним оздоблювальним матеріалом, бездоганно доповнюють та перетворюють оздоблення будь-яких приміщень. Ви можете оформляти кімнати в єдиному кольорі або грати на контрастності відтінків, створюючи неповторний і розкішний інтер'єр.

Коментарі
Топ продажів
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 109
13
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 116
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 120
5
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 127
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 128
6
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 131
16
150грн.
-10%
135грн.
Корисне
10.02.2022
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери в коридорі дозволяють поєднувати естетику та практичність завдяки низці позитивних якостей. Це приміщення відчуває на собі підвищені навантаження та створює перше враження про будинок, тому до оформлення коридору ставляться відповідально. За..
10.02.2022
Рідкі шпалери для спальні
Рідкі шпалери для спальні
Спальня як місце для сну і відпочинку заслуговує на найпильнішу увагу до своєї обробки. Її покриття повинні бути безпечними, стійкими, що володіють хорошими теплоізолюючими та звукопоглинаючими властивостями. Естетиці цієї кімнати слід приділити максималь..
10.02.2022
Рідкі шпалери для вітальні
Рідкі шпалери для вітальні
Вітальня – центральна кімната у будь-якому будинку. Тут приймають гостей, святкують важливі події, збираються всією сім'єю для відпочинку та спілкування. Це приміщення намагаються оформити по-особливому, максимально проявивши смак та почуття стилю. Тому д..
10.02.2022
Рідкі шпалери для стелі
Рідкі шпалери для стелі
На даний момент існує безліч доступних способів оздоблення стелі. Одні з них звичні, інші ні. Так, застосування рідких шпалер вважається незвичайним, навіть дивовижним методом. І якась частка правди в цьому є. За допомогою рідких шпалер можна сформувати м..
09.02.2022
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери для кухні - рішення розумне та цікаве. Але цей матеріал здатний вбирати запахи, тому використовувати його варто в приміщенні, що провітрюється, з потужною витяжкою. Або застосовувати спеціальні різновиди, що мають відповідний для нівелювання..
09.02.2022
Рідкі шпалери для дитячої
Рідкі шпалери для дитячої
Облаштування дитячої кімнати та її оздоблення – справа серйозна та відповідальна. Тут все має поєднуватися, нести в собі позитив, творити в зоні для сну спокійну атмосферу, а в зоні, що відведена для навчання та ігор – атмосферу, що стимулює мозкову діяль..
09.02.2022
Рідкі шпалери для ванної
Рідкі шпалери для ванної
Консерватори вважають, що санвузол у будинку – не місце для експериментів з оздоблювальними матеріалами, адже там мають панувати кераміка чи пластик. І докорінно помиляються, адже сучасні оздоблювальні матеріали пропонують різноманітність варіантів оздобл..
09.02.2022
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Рідкі шпалери отримали свою назву завдяки способу їх застосування . Для приготування консистенції досить просто додати воду. Однак існує такий неприємний момент - рідкі шпалери не можна мити, хоча цю неприємність компенсує іншу властивість - реставрація ..