Офіційний сайт Стиль™ Мова UA-RU Реєстрація | Забули пароль?
Офіційний сайт Стиль™

Рідкі шпалери - стиль у Вашому домі

Телефони:

(066)353-26-15   (068)288-99-56

(063)381-32-74   oboi_style@mail.ua

Графік роботи:

Пн-Пт с 9:00 до 19:00

Сб з 10:00 до 18:00

Нд з 10:00 до 16:00

Замовлено: 0 пак./кг

Сума: 0 грн.

Оформіть покупку

Кошик порожній

Рідкі шпалери - стиль у Вашому домі

Нанесення рідких шпалер Стиль: чим і як наносити рідкі шпалери?

Підготовка стін

  Стіна повинна бути білою і сухий, якщо на поверхні є плями цвяхи і т.д., то їх необхідно зашпаклювати. Потрібно перевірити стіну на наявність відсталої шпаклівки або штукатурки, якщо така є її потрібно видалити. Також необхідно видалити залишки шпалер, побілку і металеві предмети.

Піщані штукатурки і бетон. Для початку необхідно прогрунтувати стіну (вимоги до грунту дивіться нижче), перший шар грунту необхідний, щоб захистити шпаклівку від відшаровування викликаного попаданням великої кількості води на стіну разом з рідкими шпалерами. Потім стіна шпаклюється стартом, не зачищається, шорстка поверхня полегшує процес нанесення і зменшує витрату. Після висихання поверхня знову грунтується. У результаті повинна вийти біла шорстка поверхня без великих тріщин і вибоїн.

Гіпсокартон.   Підготовка гіпсокартону аналогічна підготовці штукатурки - грунтуем, шпаклюємо (НЕ зачищаючи) і знову грунтуємо. Важливо шпаклювати гіпсокартон цілком, а не тільки стики, інакше після висихання місця стиків можуть просвічуватися.

Дерево і метал. При нанесенні рідких шпалер на дерево або метал простої грунтовки мало, потрібно покривати емаллю ПФ 115, щоб створити надійний гідроізоляційний бар'єр.

  Важливо! Ми рекомендуємо грунт-фарбу Ceresit CT 16 або Dufa Q815, але якщо Вам не вдалося її придбати, тоді рекомендуємо застосовувати акриловий грунт глибокого проникнення, прозорий або білого кольору. Грунт Ceresit CT 17 призводить до появи жовтих плям!

Приготування суміші

  Суху суміш висипати в ємність (8-10л) і ретельно перемішати руками, щоб всі декоративні складові рівномірно розподілилися. Не можна застосовувати міксер, так як він зашкодить структуру волокон, які забезпечують рельєф.

   Додайте теплу воду 5.5 - 6 літрів для рідких шпалер на целюлозній основі або 4.5-5 літрів для шовкових шпалер. Клейовий склад краще розчиняється в теплій воді 40-50 С°. Перемішайте і пересипте назад в пакет щільно зав'язавши, залиште настоюватися мінімум на 8 годин (зазвичай на ніч).

Нанесення рідких шпалер

   Пересипьте замочену суміш з пакета назад в ємність і перемішайте.

  Наносяться рідкі шпалери Стиль за допомогою полутера (чим глаже поверхню, тим легше наносити), полутер тримається під кутом 20 градусів від стіни. Наносити рідкі шпалери необхідно з кута і зліва направо. Товщина нанесення повинна становити 1-1,5 мм. Бажано закінчувати стіну від кута до кута і не залишати на наступний день, адже для того, щоб не був помітний стик доведеться розмочувати і загладжувати місце стику.

  Уважно огляньте нанесену поверхню, у Вас ще в запасі маса часу, щоб розгладити нерівності і прибрати розриви. Після нанесення необхідно якомога більше провітрювати приміщення. 

  З нанесенням впорається навіть новачок, єдина складність - рівномірно розподіляти шар по всій поверхні. Збільшення товщини шару призведе до перевитрати, а економія не дасть бажаного декоративного ефекту. Також є можливість додати акриловий лак докладніше

Ще корисні статті


Всі статті ...

 

СТАТТІ:


  

    Серед численних переваг рідких шпалер особливу увагу привертає легкість і простота в нанесенні, завдяки тому, що вони мають високий рівень зчеплення з оброблюваною поверхнею, досягається найбільш рівномірне покриття і приховування всіх існуючих дефектів стін.

     Нанесення рідких шпалер не займе багато часу і не вимагає яких-небудь спеціальних навичок. Рідкі шпалери нанесення проводиться за допомогою попередньої підготовки стін і суміші. Варто відзначити, що чим краще будуть підготовлені стіни, тим рівномірніше буде шар шпалер. Однак якщо і залишаться якісь нерівності рідкі шпалери з легкістю їх приховають, так як мають чудові фінішні здібності.

     "Як наносити рідкі шпалери?" і "чим наносити рідкі шпалери?" - Це найбільш поширені питання, з якими звертаються клієнти до наших консультантів. Поверхня стін або стелі грунтується і готується до нанесення шпалер, потім вже готова суміш наноситися на поверхню за допомогою полутера. Суміш наноситься невеликими порціями і акуратно розтягується по поверхні. Дана технологія нагадує штукатурку, тільки тут в затирці немає необхідності.

     Варто відзначити, що рідкі шпалери на стелі виглядають найбільш гармонійно в порівнянні з іншими матеріалами (порівняння вартості наводиться в статті ). До того ж вони чудово приховають всі тріщини і нерівності, таким чином, Вам не потрібно усувати всі недоліки стелі, перед тим як приступити до декоративнії обробки. Завдяки практичності даного виду шпалер нанесення і сама обробка стелі не займе багато часу, що є значною перевагою в порівнянні з використанням більш класичних варіантів декоративного оздоблення.

       Купити якісні і довговічні рідкі шпалери Ви можете в нашому інтернет-магазині, де представлений широкий асортимент шпалер по найбільш доступними цінами. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені у високому рівні якості і надійності послуг, що ми надаємо

Назад
Пошук

Розширений пошук