+38(068)288-99-56 +38(066)353-26-15 Замовити дзвінок
0
> 0

Нанесення рідких шпалер: чим і як наносити рідкі шпалери?

Серед численних переваг рідких шпалер особливу увагу привертає легкість і простота в нанесенні завдяки тому, що вони мають високий рівень зчеплення з оброблюваною поверхнею, досягається найбільш рівномірне покриття і приховування всіх існуючих дефектів стін.

Нанесення рідких шпалер не займе багато часу і не потребує спеціальних навичок. Рідкі шпалери нанесення здійснюється за допомогою попередньої підготовки стін та суміші. Варто зазначити, що чим краще будуть підготовлені стіни, тим рівномірнішим буде шар шпалер. Однак якщо і залишаться які-небудь нерівності рідкі шпалери з легкістю їх приховують, так як мають чудові здібності, що криють.

Підготовка стін

Стіна повинна бути білою і сухою, якщо на поверхні є плями цвяхи і т.д., їх необхідно зашпаклювати. Потрібно перевірити стіну на наявність шпаклівки або штукатурки, що відстала, якщо така є її потрібно видалити. Також необхідно видалити залишки шпалер, побілку та металеві предмети.

Піщані штукатурки та бетон. Для початку необхідно прогрунтувати стіну (вимоги до грунту дивіться нижче), перший шар грунту необхідний, щоб захистити шпаклівку від відшарування, викликаного великим попаданням води на стіну разом з рідкими шпалерами. Потім стіна шпаклюється стартом, не зачищаючи, шорстка поверхня полегшує процес нанесення і зменшує витрату. Після висихання поверхня знову ґрунтується. В результаті повинна вийти біла шорстка поверхня без великих тріщин і вибоїн.

Гіпсокартон. Підготовка гіпсокартону аналогічна підготовці штукатурки - ґрунтуємо, шпаклюємо (не зачищаючи) і знову ґрунтуємо. Важливо шпаклювати гіпсокартон повністю, а не тільки стики, інакше після висихання місця стиків можуть просвічуватися.

Дерево та метал. При нанесенні рідких шпалер на дерево або метал простої ґрунтовки не достатньо, потрібно розкривати емаллю ПФ 115, щоб створити надійний гідроізоляційний бар'єр.

Важливо! Ми рекомендуємо ґрунт-фарбу Ceresit CT 16 або Dufa Q815, але якщо Вам не вдалося її придбати, тоді рекомендуємо застосовувати акриловий ґрунт глибокого проникнення, прозорий або білого кольору. Грунт Ceresit CT 17 призводить до появи жовтих плям !

Приготування суміші

Суху суміш висипати в ємність (8-10л) і ретельно перемішати руками, щоб усі декоративні складові рівномірно розподілилися. Не можна застосовувати міксер , оскільки він зашкодить структуру волокон, які забезпечують рельєф.

Додайте теплу воду 7-7.5 літрів для рідких шпалер на целюлозній основі або 4.5-5 літрів для шовкових шпалер . Клейовий склад краще розчиняється у теплій воді 40-50 С . Перемішайте і пересипте назад у пакет щільно зав'язавши, залиште наполягати на мінімум 8 годин (зазвичай на ніч).

Нанесення рідких шпалер

Пересипте замочену суміш із пакета назад у ємність і перемішайте.

Наносять рідкі шпалери Стиль за допомогою терки (Чим глаже поверхню, тим легше наносити), полутер тримається під кутом 20 градусів від стіни. Наносити рідкі шпалери необхідно з кута та зліва направо. Товщина нанесення повинна становити 1-1.5 мм . Бажано закінчувати стіну від кута до кута і не залишати на наступний день, адже для того, щоб не був помітний стик, доведеться розмочувати і загладжувати місце стику.

Уважно огляньте нанесену поверхню, у Вас ще в запасі багато часу, щоб розгладити нерівності та прибрати розриви. Після нанесення необхідно якнайбільше провітрювати приміщення.

З нанесенням впорається навіть новачок, єдина складність – рівномірно розподіляти шар у всій поверхні. Збільшення товщини шару призведе до перевитрати, а економія не дасть бажаного декоративного ефекту. Також можна додати акриловий лак Більше

Купити якісні та довговічні шпалери Ви можете у нашому інтернет-магазині, де представлений широкий асортимент шпалер за найбільш доступними цінами. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені у високому рівні якості та надійності шпалер, що надаються нами.