+38(068)288-99-56 +38(066)353-26-15 Замовити дзвінок
0
> 0

Рідкі шпалери для стелі

Рідкі шпалери для стелі

На даний момент існує безліч доступних способів оздоблення стелі. Одні з них звичні, інші ні. Так, застосування рідких шпалер вважається незвичайним, навіть дивовижним методом. І якась частка правди в цьому є. За допомогою рідких шпалер можна сформувати малюнок та аплікацію на будь-який смак.

рідкі шпалери на стелю


Але використовувати такі шпалери для обробки стелі має сенс у випадку, коли цей же матеріал буде використовуватися і для стін, щоб у кімнаті створювалася загальна картина. Цей спосіб обробки можна використовувати в будь-яких приміщеннях, у тому числі і у ванній кімнаті. Завдяки спеціальним складам шпалери здатні добре переносити вологу. Але якщо немає особливої потреби, то в кухні їх краще не використовувати рідкі шпалери на целюлозній основі. Оскільки завдяки властивостям, що вбирають, вони будуть поглинати всі приємні і неприємні запахи, якими, як правило, наповнене дане приміщення. Щоб вирішити цю проблему, можна обробити поверхню безбарвним лаком, але це підвищить витрати на обробку.


Рідкі шпалери наносяться лише на рівну поверхню. рідкі шпалери на стелю Для того, щоб досягти барвистого ефекту, використовується кілька різних видів кольорів. Застосовуючи цей спосіб обробки, можна виділити рівні підвісної стелі та згладити переходи. Сам процес нанесення шпалер, як на стелю, так і на стіни, не має істотних відмінностей.

Розглянемо послідовно всі етапи робіт з обробки кімнати рідкими шпалерами.

Насамперед подбайте про підготовку поверхні. Якщо ділянки відрізнятимуться здатністю всмоктування або відрізняються за кольором, то в результаті з'являться відчутні візуальні дефекти. Оскільки на стелі є прилади освітлення, це підвищує вимоги до підготовчих робіт. Світло допомагає розпізнати навіть незначні вади.

Для усунення нерівностей використовується шпаклівка, після чого стеля ґрунтується. Інакше штукатурка пилятиме і обсипатиметься, а грунтовка здатна заповнити пори. Рідина наноситься в 2-3 шари, з інтервалом в 3-4 години.

Якщо при ґрунтуванні поверхні застосовується валик, то кожен новий шар повинен лягати перпендикулярно до попереднього.

Як альтернативу, можна використовувати водоемульсійну фарбу (білого кольору), але при нанесенні уважно слідкуйте за тим, щоб не було патьоків і крапель, що звисають.

рідкі шпалери на стелю

Коли ґрунтовка досить висохла, можна переходити до наступного етапу – нанесення рідких шпалер. Якщо ви хочете зобразити аплікацію, то розмітку для неї виконують саме під час цих робіт. Необхідно заздалегідь виготовити шаблони, а потім закріпити їх двостороннім скотчем на стелі. Спочатку заповнюється фон, та був заготовки знімаються і виконується заключна частина процесу.


Щоб приготувати рідкі шпалери, слід дотримуватися інструкції. Тільки за умови дотримання всіх пропорцій можна отримати потрібний розчин, з правильною консистенцією та відповідною якістю. У вказаний об'єм рідини поміщається все одержуване упаковки і перемішується до його намокання. Після цього виділяється деякий час, щоб дати розчину можливість настоятися. За цей період клей, що входить до його складу, встигає набрякнути та отримати зв'язок із волокнами. Потім розчин слід замішати ще раз.

Зверніть увагу на наступні рекомендації, інструкція із застосування рідких шпалер :

- Вміст кожного пакета замішується окремо;

- при розмішуванні не можна застосовувати сторонні інструменти, виконувати цю дію потрібно руками;

- декоративні добавки, що входять до комплекту, слід висипати у воду перед рештою маси;

- Декілька порцій варто змішувати з розрахунку на певний шматок стелі.

рідкі шпалери для стелі Купуючи матеріал, подбайте, щоб у вас про всяк випадок залишався його запас. Оскільки наносити шпалери на стелю досить незручно і може виникнути перевитрата. У процесі розподілу розчину переконайтеся, що він не розшаровується. Якщо консистенція занадто густа, можна додати води, але не більше 1 літра на порцію. А коли розчин вийшов дуже рідким, відкладіть роботу на деякий час, нехай надлишки вологи випаруються. Наносяться шпалери спеціальною теркою. Спочатку заповнюється невелика ділянка, а потім склад розподіляється по всій поверхні. Товщина шару – 2-3 см. Щоб досягти оптимального результату, розчин слід розподіляти круговими рухами. Дуже важливо, щоб він одразу лягав рівномірно. Для остаточного вирівнювання поверхні краще застосувати шпатель шириною до 80 см. Попередньо його потрібно змочити водою, а потім прогладити всю поверхню, яка покрита шпалерами.

Для підтвердження якості виконаних робіт слід направити на стелю світло, але так, щоб він падав збоку і кут падіння був невеликий. Тоді стануть видно всі нерівності. При висиханні шпалер можна не дбати про те, щоб уникнути протягів. Вказаний матеріал добре переносить будь-які температурні умови. Залишки складу варто зберегти. Для цього достатньо їх підсушити та помістити в поліетиленовий пакет. Вони знадобляться, щоб усунути похибки або замінити окрему ділянку.

Коментарі
Топ продажів
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 109
13
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 116
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 120
5
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 127
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 128
6
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 131
16
150грн.
-10%
135грн.
Корисне
10.02.2022
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери в коридорі дозволяють поєднувати естетику та практичність завдяки низці позитивних якостей. Це приміщення відчуває на собі підвищені навантаження та створює перше враження про будинок, тому до оформлення коридору ставляться відповідально. За..
10.02.2022
Рідкі шпалери для спальні
Рідкі шпалери для спальні
Спальня як місце для сну і відпочинку заслуговує на найпильнішу увагу до своєї обробки. Її покриття повинні бути безпечними, стійкими, що володіють хорошими теплоізолюючими та звукопоглинаючими властивостями. Естетиці цієї кімнати слід приділити максималь..
10.02.2022
Рідкі шпалери для вітальні
Рідкі шпалери для вітальні
Вітальня – центральна кімната у будь-якому будинку. Тут приймають гостей, святкують важливі події, збираються всією сім'єю для відпочинку та спілкування. Це приміщення намагаються оформити по-особливому, максимально проявивши смак та почуття стилю. Тому д..
10.02.2022
Рідкі шпалери для стелі
Рідкі шпалери для стелі
На даний момент існує безліч доступних способів оздоблення стелі. Одні з них звичні, інші ні. Так, застосування рідких шпалер вважається незвичайним, навіть дивовижним методом. І якась частка правди в цьому є. За допомогою рідких шпалер можна сформувати м..
09.02.2022
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери для кухні - рішення розумне та цікаве. Але цей матеріал здатний вбирати запахи, тому використовувати його варто в приміщенні, що провітрюється, з потужною витяжкою. Або застосовувати спеціальні різновиди, що мають відповідний для нівелювання..
09.02.2022
Рідкі шпалери для дитячої
Рідкі шпалери для дитячої
Облаштування дитячої кімнати та її оздоблення – справа серйозна та відповідальна. Тут все має поєднуватися, нести в собі позитив, творити в зоні для сну спокійну атмосферу, а в зоні, що відведена для навчання та ігор – атмосферу, що стимулює мозкову діяль..
09.02.2022
Рідкі шпалери для ванної
Рідкі шпалери для ванної
Консерватори вважають, що санвузол у будинку – не місце для експериментів з оздоблювальними матеріалами, адже там мають панувати кераміка чи пластик. І докорінно помиляються, адже сучасні оздоблювальні матеріали пропонують різноманітність варіантів оздобл..
09.02.2022
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Рідкі шпалери отримали свою назву завдяки способу їх застосування . Для приготування консистенції досить просто додати воду. Однак існує такий неприємний момент - рідкі шпалери не можна мити, хоча цю неприємність компенсує іншу властивість - реставрація ..