+38(068)288-99-56 +38(066)353-26-15 Замовити дзвінок
0
> 0

Рідкі шпалери для дитячої

Рідкі шпалери для дитячої


Облаштування дитячої кімнати та її оздоблення – справа серйозна та відповідальна. Тут все має поєднуватися, нести в собі позитив, творити в зоні для сну спокійну атмосферу, а в зоні, що відведена для навчання та ігор – атмосферу, що стимулює мозкову діяльність. Тому і щодо колірної палітри, і за специфікою оздоблювальних матеріалів тут є чіткі правила.

Рідкі шпалери в дитячій.рідкі шпалери в дитячій 2

Рідкі шпалери в дитячій як оптимальний спосіб обробки

Оздоблення в кімнаті дитини має відповідати багатьом критеріям. Для цього приміщення не підійдуть паперові шпалери, і фарба теж не найвдаліший вибір. Всім вимогам відповідають рідкі шпалери, для дитячої це зручний варіант з наступних причин:

  • Вони безпечні. У дитячу вибирають екологічні, антистатичні матеріали, нешкідливі для здоров'я та середовища, гіпоалергенні, ті, що піддаються ретельному збиранню, не затримують вологу та не сприяють розмноженню бактерій, цвілі та грибка. Все це якраз про рідкі шпалери.
  • Таке оздоблення практичне. Якщо після найменшого забруднення або пошкодження доводиться знову наносити всі покриття, подібний ремонт для дитячої кімнати не підходить. Рідкі шпалери легко чистити, на них не видно потертості та слідів усунення бруду. А ще таке покриття легко ремонтувати вже у процесі експлуатації.
  • Ці шпалери економні. Ремонт у дитячій повинен бути недорогим і відрізнятися простотою проведення, адже дитина росте дуже швидко, і цій кімнаті судилося змінюватися разом із нею. Використовуючи такі шпалери, оздоблення можна оновлювати без залучення сторонніх майстрів, а підстави стін та стель не вимагають ретельної підготовки.

рідкі шпалери в дитячій 3рідкі шпалери в дитячій 4

Рідкі шпалери в дитячій кімнаті служать довго і при необхідності можуть ремонтуватися за допомогою видалення пошкодженої або забрудненої частини та нанесенням на цю ділянку збережених залишків матеріалу. А безпеку матеріалів підтверджує їхня спеціальна сертифікація. Вони виготовляються з натуральних текстильних волокон із дозволеними для цього застосування добавками.

рідкі шпалери в дитячій 6рідкі шпалери в дитячій 11

Рідкі шпалери в дизайні дитячої кімнати

Рідкі шпалери в дитячу кімнату принесуть м'якість, хорошу звукову та теплоізоляцію та послужать ефектною декоративною деталлю. Ними можна покривати всі стіни і стелю повністю, частково одну стінку або її ділянку, виділяючи певну зону. І навіть створювати повноцінні орнаментальні чи тематичні картини на поверхнях. На нашому сайті ви можете подивитися, наскільки ефектно виглядає таке оздоблення на стінах.

рідкі шпалери в дитячій 7рідкі шпалери в дитячій 8

Багатство відтінків і фактур рідких шпалер для дитячої кімнати дозволяють легко підібрати ідеальний варіант оформлення цього приміщення. І дизайнерські рішення з ними радують своєю різноманітністю, адже поєднуються з усіма відомими оздобленнями.

рідкі шпалери в дитячій 10рідкі шпалери в дитячій 45

Замовити рідкі шпалери для кімнати своєї дитини ви можете на нашому сайті. Телефонуйте і ми допоможемо вам з вибором потрібного матеріалу. Геть нудні, одноманітні стіни! Додайте соковитих фарб до свого будинку з рідкими шпалерами ТМ Стиль.

Коментарі
Топ продажів
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 109
13
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 116
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 120
5
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 127
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 128
6
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 131
16
150грн.
-10%
135грн.
Корисне
10.02.2022
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери в коридорі дозволяють поєднувати естетику та практичність завдяки низці позитивних якостей. Це приміщення відчуває на собі підвищені навантаження та створює перше враження про будинок, тому до оформлення коридору ставляться відповідально. За..
10.02.2022
Рідкі шпалери для спальні
Рідкі шпалери для спальні
Спальня як місце для сну і відпочинку заслуговує на найпильнішу увагу до своєї обробки. Її покриття повинні бути безпечними, стійкими, що володіють хорошими теплоізолюючими та звукопоглинаючими властивостями. Естетиці цієї кімнати слід приділити максималь..
10.02.2022
Рідкі шпалери для вітальні
Рідкі шпалери для вітальні
Вітальня – центральна кімната у будь-якому будинку. Тут приймають гостей, святкують важливі події, збираються всією сім'єю для відпочинку та спілкування. Це приміщення намагаються оформити по-особливому, максимально проявивши смак та почуття стилю. Тому д..
10.02.2022
Рідкі шпалери для стелі
Рідкі шпалери для стелі
На даний момент існує безліч доступних способів оздоблення стелі. Одні з них звичні, інші ні. Так, застосування рідких шпалер вважається незвичайним, навіть дивовижним методом. І якась частка правди в цьому є. За допомогою рідких шпалер можна сформувати м..
09.02.2022
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери для кухні - рішення розумне та цікаве. Але цей матеріал здатний вбирати запахи, тому використовувати його варто в приміщенні, що провітрюється, з потужною витяжкою. Або застосовувати спеціальні різновиди, що мають відповідний для нівелювання..
09.02.2022
Рідкі шпалери для дитячої
Рідкі шпалери для дитячої
Облаштування дитячої кімнати та її оздоблення – справа серйозна та відповідальна. Тут все має поєднуватися, нести в собі позитив, творити в зоні для сну спокійну атмосферу, а в зоні, що відведена для навчання та ігор – атмосферу, що стимулює мозкову діяль..
09.02.2022
Рідкі шпалери для ванної
Рідкі шпалери для ванної
Консерватори вважають, що санвузол у будинку – не місце для експериментів з оздоблювальними матеріалами, адже там мають панувати кераміка чи пластик. І докорінно помиляються, адже сучасні оздоблювальні матеріали пропонують різноманітність варіантів оздобл..
09.02.2022
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Рідкі шпалери отримали свою назву завдяки способу їх застосування . Для приготування консистенції досить просто додати воду. Однак існує такий неприємний момент - рідкі шпалери не можна мити, хоча цю неприємність компенсує іншу властивість - реставрація ..