+38(068)288-99-56 +38(066)353-26-15 Замовити дзвінок
0
> 0

Рідкі шпалери для передпокою або коридору

Рідкі шпалери для передпокою або коридору

Рідкі шпалери в коридорі дозволяють поєднувати естетику та практичність завдяки низці позитивних якостей. Це приміщення відчуває на собі підвищені навантаження та створює перше враження про будинок, тому до оформлення коридору ставляться відповідально. Загальноприйнятим вважається думка, що краще тут облицьовувати стіни плиткою, пластиковими панелями, або фарбувати емалевими складами. Але найчастіше перше здається занадто дорогим, а другий спосіб – позбавленим оригінальності та естетики. Альтернатива - застосовувати рідкі шпалери в передпокої . З ними можна досягати різних декоративних ефектів, використовувати в компанії інших матеріалів, і при цьому вони служать довго, не втрачаючи свіжості.


Чим хороші шпалери для коридору?

Плями та подряпини від рук та брудного одягу, взуття, пил з вулиці погано позначаються на зовнішньому вигляді приміщення. Але, якщо використовувати рідкі шпалери для передпокою , їх водовідштовхувальні та брудовідштовхувальні властивості нівелюють цей ефект. На поверхнях не осідають мікрочастинки, тому вони довше за інші покриття зберігають чистоту та безпеку для здоров'я людини. Будь-яку пошкоджену ділянку можна моментально замінити, розвівши у воді потрібну кількість матеріалу. Шов при цьому не буде помітним.


Цікаві звукопоглинаючі та теплоізолюючі якості рідких шпалер у передпокої – текстильні волокна в їх складі та низька теплопровідність роблять приміщення затишним та енергоефективним.


У процесі нанесення вони елементарні, не вимагають ідеальної рівності основи та ретельної підготовки. Достатньо одного шару шорсткої шпаклівки та пари шарів ґрунту, щоб покриття трималося надійно та наносилося легко. Це може навіть аматор, тому ціна матеріалу врівноважується відсутністю необхідності оплачувати послуги майстрів.

Різноманітність естетичних якостей


Рідкі шпалери дизайн передпокою здатні на корені перетворити, внісши в нього оригінальність та красу. Ними можна прикрасити нудне приміщення, забезпечивши стіни повноцінними художніми картинами чи ефектними орнаментами. Рідкі шпалери коридор збагачують фактурними рішеннями, що надають глибини та об'єму. Різноманітність відтінків, застосування блискучого декору у складі при грамотному розташуванні на певних ділянках стін роблять найменшу кімнату повноцінною та дуже затишною.


Використовувати рідкі шпалери передпокій може такими шляхами:

  • у вигляді суцільного покриття всіх стін;
  • на стелі (є придатні для цього різновиди);
  • наносячи на якісь одну-дві стіни для досягнення певного візуального ефекту або проведення зонування;
  • декоруючи ділянку поверхні для акцентування на ньому уваги;
  • оформляючи орнаментальні чи тематичні картини для прикраси інтер'єру.

Ця обробка буде оптимальним, художньо бездоганним та дуже практичним для вхідної групи будинку рішенням.

Коментарі
Топ продажів
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 109
13
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 116
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 120
5
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 127
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 128
6
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 131
16
150грн.
-10%
135грн.
Корисне
10.02.2022
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери в коридорі дозволяють поєднувати естетику та практичність завдяки низці позитивних якостей. Це приміщення відчуває на собі підвищені навантаження та створює перше враження про будинок, тому до оформлення коридору ставляться відповідально. За..
10.02.2022
Рідкі шпалери для спальні
Рідкі шпалери для спальні
Спальня як місце для сну і відпочинку заслуговує на найпильнішу увагу до своєї обробки. Її покриття повинні бути безпечними, стійкими, що володіють хорошими теплоізолюючими та звукопоглинаючими властивостями. Естетиці цієї кімнати слід приділити максималь..
10.02.2022
Рідкі шпалери для вітальні
Рідкі шпалери для вітальні
Вітальня – центральна кімната у будь-якому будинку. Тут приймають гостей, святкують важливі події, збираються всією сім'єю для відпочинку та спілкування. Це приміщення намагаються оформити по-особливому, максимально проявивши смак та почуття стилю. Тому д..
10.02.2022
Рідкі шпалери для стелі
Рідкі шпалери для стелі
На даний момент існує безліч доступних способів оздоблення стелі. Одні з них звичні, інші ні. Так, застосування рідких шпалер вважається незвичайним, навіть дивовижним методом. І якась частка правди в цьому є. За допомогою рідких шпалер можна сформувати м..
09.02.2022
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери для кухні - рішення розумне та цікаве. Але цей матеріал здатний вбирати запахи, тому використовувати його варто в приміщенні, що провітрюється, з потужною витяжкою. Або застосовувати спеціальні різновиди, що мають відповідний для нівелювання..
09.02.2022
Рідкі шпалери для дитячої
Рідкі шпалери для дитячої
Облаштування дитячої кімнати та її оздоблення – справа серйозна та відповідальна. Тут все має поєднуватися, нести в собі позитив, творити в зоні для сну спокійну атмосферу, а в зоні, що відведена для навчання та ігор – атмосферу, що стимулює мозкову діяль..
09.02.2022
Рідкі шпалери для ванної
Рідкі шпалери для ванної
Консерватори вважають, що санвузол у будинку – не місце для експериментів з оздоблювальними матеріалами, адже там мають панувати кераміка чи пластик. І докорінно помиляються, адже сучасні оздоблювальні матеріали пропонують різноманітність варіантів оздобл..
09.02.2022
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Рідкі шпалери отримали свою назву завдяки способу їх застосування . Для приготування консистенції досить просто додати воду. Однак існує такий неприємний момент - рідкі шпалери не можна мити, хоча цю неприємність компенсує іншу властивість - реставрація ..