+38(068)288-99-56 +38(066)353-26-15 Замовити дзвінок
0
> 0

Рідкі шпалери для спальні

Рідкі шпалери для спальні

Спальня як місце для сну і відпочинку заслуговує на найпильнішу увагу до своєї обробки. Її покриття повинні бути безпечними, стійкими, що володіють хорошими теплоізолюючими та звукопоглинаючими властивостями. Естетиці цієї кімнати слід приділити максимальну увагу, адже вона безпосередньо впливає на настрій людини протягом дня.

рідкі шпалери в спальні

Тут воліють м'які оздоблювальні матеріали, що одним своїм виглядом налаштовують на спокій. Тому рідкі шпалери в інтер'єрі спальні дуже потрібні. Вони створюються з натуральних матеріалів і мають нескінченний перелік позитивних практичних якостей і естетичне багатство дизайнерських рішень.

Який стиль оформлення віддати перевагу?

рідкі шпалери в спальні

рідкі шпалери в спальні

Дизайн спальні вибирається з урахуванням того, для кого вона призначена і як використовуватиметься. Сімейні пари і люди у віці віддають перевагу спокійним ніжним відтінкам, простим лініям і практичності інтер'єру. Молодь – щось оригінальне, із родзинкою, дуже стильне. Якщо тут планується через нестачу площі будинку або міркувань практичності тимчасово поставити ліжечко немовляти, ремонт повинен бути виконаний у пастельних теплих тонах з м'якими покриттями. І тут допоможуть рідкі шпалери в спальні . Якщо частина цієї кімнати відведена під робочий кабінет або майстерню, за допомогою цього матеріалу можна провести зонування різним оформленням. І тоді місце для сну виділяється м'якою палітрою, а інше – життєрадіснішими, мобілізуючими квітами.


У декорі рідкі шпалери для спальні використовуються і в суцільному вигляді, покриваючи стіни та стелю цілком, і частково:

  • виділяючи місце на стіні над узголів'ям ліжка;
  • підкреслюючи архітектурні рішення у вигляді колон, ніш, багетного оздоблення тощо;
  • малюючи повноцінні художні картини, орнаменти.

Різноманітність відтінків, фактур та додаткових візуальних ефектів, які виходять завдяки введенню до складу матеріалу різних добавок, дозволяють рідким шпалерам дизайн спальні робити неповторним та естетичним. З їхньою допомогою можна вирішувати проблеми геометрії приміщення, коригуючи її кольором або усуненням акцентів.

рідкі шпалери в спальні

Практичність

Рідкі шпалери спальні здатні подарувати приміщенню красу та практичність. Оформлення стін таким матеріалом не спричинить особливих витрат і робиться це без залучення майстрів самотужки. Стіни та стелі під них особливо ретельно вирівнювати не потрібно. Якщо в майбутньому захочеться змінити якусь стіну, додати їй візуальний ефект, досить акуратно зняти ділянку покриття. Аналогічно надходять у разі потреби в ремонті пошкодженого або забрудненого місця.

рідкі шпалери в спальні

Якщо необхідно зробити перестановку, переважити меблі або освітлювальні прилади, техніку, заново прокласти кабелі, достатньо демонтувати шматок шпалер, а потім розвести залишки текстильних волокон і нанести. Безшовна техніка та унікальні особливості матеріалу дозволяють це робити без проблем. Аналогічно згладжуються всі нерівності поверхні в цій кімнаті.

Коментарі
Топ продажів
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 109
13
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 116
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 120
5
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 127
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 128
6
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 131
16
150грн.
-10%
135грн.
Корисне
10.02.2022
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери в коридорі дозволяють поєднувати естетику та практичність завдяки низці позитивних якостей. Це приміщення відчуває на собі підвищені навантаження та створює перше враження про будинок, тому до оформлення коридору ставляться відповідально. За..
10.02.2022
Рідкі шпалери для спальні
Рідкі шпалери для спальні
Спальня як місце для сну і відпочинку заслуговує на найпильнішу увагу до своєї обробки. Її покриття повинні бути безпечними, стійкими, що володіють хорошими теплоізолюючими та звукопоглинаючими властивостями. Естетиці цієї кімнати слід приділити максималь..
10.02.2022
Рідкі шпалери для вітальні
Рідкі шпалери для вітальні
Вітальня – центральна кімната у будь-якому будинку. Тут приймають гостей, святкують важливі події, збираються всією сім'єю для відпочинку та спілкування. Це приміщення намагаються оформити по-особливому, максимально проявивши смак та почуття стилю. Тому д..
10.02.2022
Рідкі шпалери для стелі
Рідкі шпалери для стелі
На даний момент існує безліч доступних способів оздоблення стелі. Одні з них звичні, інші ні. Так, застосування рідких шпалер вважається незвичайним, навіть дивовижним методом. І якась частка правди в цьому є. За допомогою рідких шпалер можна сформувати м..
09.02.2022
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери для кухні - рішення розумне та цікаве. Але цей матеріал здатний вбирати запахи, тому використовувати його варто в приміщенні, що провітрюється, з потужною витяжкою. Або застосовувати спеціальні різновиди, що мають відповідний для нівелювання..
09.02.2022
Рідкі шпалери для дитячої
Рідкі шпалери для дитячої
Облаштування дитячої кімнати та її оздоблення – справа серйозна та відповідальна. Тут все має поєднуватися, нести в собі позитив, творити в зоні для сну спокійну атмосферу, а в зоні, що відведена для навчання та ігор – атмосферу, що стимулює мозкову діяль..
09.02.2022
Рідкі шпалери для ванної
Рідкі шпалери для ванної
Консерватори вважають, що санвузол у будинку – не місце для експериментів з оздоблювальними матеріалами, адже там мають панувати кераміка чи пластик. І докорінно помиляються, адже сучасні оздоблювальні матеріали пропонують різноманітність варіантів оздобл..
09.02.2022
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Рідкі шпалери отримали свою назву завдяки способу їх застосування . Для приготування консистенції досить просто додати воду. Однак існує такий неприємний момент - рідкі шпалери не можна мити, хоча цю неприємність компенсує іншу властивість - реставрація ..