+38(068)288-99-56 +38(066)353-26-15 Замовити дзвінок
0
> 0

Рідкі шпалери для ванної

Рідкі шпалери для ванної

Консерватори вважають, що санвузол у будинку – не місце для експериментів з оздоблювальними матеріалами, адже там мають панувати кераміка чи пластик. І докорінно помиляються, адже сучасні оздоблювальні матеріали пропонують різноманітність варіантів оздоблення, що розширює можливості дизайну. Яскравий приклад – рідкі шпалери у ванній кімнаті .

Звичайні рулонні покриття на паперовій основі згодом від впливу вологи псуються та втрачають свій вигляд. Вінілові аналогічно не справляються з поставленими завданнями, тому що вони не пропускають повітря і накопичують вогкість, призводячи до появи грибка та цвілі. А ось рідкі шпалери для ванної подібних недоліків позбавлені.

Властивості покриття

Серед позитивних якостей рідких шпалер у ванній кімнаті відзначають:

  • Ремонтопридатність – пошкоджена ділянка з легкістю демонтується та замінюється чистою або цілою, і при цьому не видно межу між старим та новим матеріалом.
  • Безпека для здоров'я – обробка показана до застосування для алергіків, дітей та осіб з чутливою шкірою, вона не забруднює повітря своїми частинками, не накопичує пил та бруд, не виділяє токсичних речовин під час експлуатації.
  • Провітрюваність – покриття «дихає», вільно пропускаючи повітря до стін та стелі, сприяючи достатньому рівню вентиляції та просушування поверхонь.
  • Поєднання з іншим оздобленням та естетика – різноманітність кольорів та фактур, додаткових декоративних властивостей дозволяють легко підібрати комбінації з різних оздоблювальних матеріалів з рідкими шпалерами для ванної кімнати , покривати ними поверхні частково, «малювати» повноцінні візерунки.

Особливості застосування рідких шпалер у ванній

Незважаючи на високі вологовідштовхувальні властивості покриття, у місцях прямого постійного контакту з водою (над раковинами, ванними, в душовій) їх захищають лаковими відповідними складами , більш докладно про лак можна почитати тут . Але на решті поверхонь їх можна використовувати без обмежень. Цікаво виглядають рішення з однотонною або з одноманітним малюнком плиткою в «мокрих» зонах і намальованими рідкими шпалерами оригінальними візерунками на всіх інших поверхнях.

Стельові покриття для підвищення терміну служби захищають лаковими складами з попередньою багатоступінчастою ґрунтовкою основи або використовують спеціальні суміші шпалер з водовідштовхувальними властивостями. Вони самостійно утворюють захисну плівку на поверхні, перешкоджаючи проникненню вологи та сприяючи швидкому висиханню конденсату.

Стіна або стеля під таке покриття повинні пройти процедуру шпаклівки без особливого вирівнювання поверхні – шорсткість забезпечить найкраще зчеплення з фінішним декором. Потім повинна використовуватися ґрунтовка (краще 2-3 шари), дозволена для вологих середовищ та контакту з типом основи. В цьому випадку шпалери лягають рівно і добре чіпляються до поверхні.

Купити шпалери у ванну ви можете на нашому сайті. Звертайтеся – і ми порекомендуємо вам відповідні матеріали, а також розкажемо, як їх правильно наносити.

Коментарі
Топ продажів
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 109
13
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 116
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 120
5
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 127
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 128
6
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 131
16
150грн.
-10%
135грн.
Корисне
10.02.2022
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери в коридорі дозволяють поєднувати естетику та практичність завдяки низці позитивних якостей. Це приміщення відчуває на собі підвищені навантаження та створює перше враження про будинок, тому до оформлення коридору ставляться відповідально. За..
10.02.2022
Рідкі шпалери для спальні
Рідкі шпалери для спальні
Спальня як місце для сну і відпочинку заслуговує на найпильнішу увагу до своєї обробки. Її покриття повинні бути безпечними, стійкими, що володіють хорошими теплоізолюючими та звукопоглинаючими властивостями. Естетиці цієї кімнати слід приділити максималь..
10.02.2022
Рідкі шпалери для вітальні
Рідкі шпалери для вітальні
Вітальня – центральна кімната у будь-якому будинку. Тут приймають гостей, святкують важливі події, збираються всією сім'єю для відпочинку та спілкування. Це приміщення намагаються оформити по-особливому, максимально проявивши смак та почуття стилю. Тому д..
10.02.2022
Рідкі шпалери для стелі
Рідкі шпалери для стелі
На даний момент існує безліч доступних способів оздоблення стелі. Одні з них звичні, інші ні. Так, застосування рідких шпалер вважається незвичайним, навіть дивовижним методом. І якась частка правди в цьому є. За допомогою рідких шпалер можна сформувати м..
09.02.2022
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери для кухні - рішення розумне та цікаве. Але цей матеріал здатний вбирати запахи, тому використовувати його варто в приміщенні, що провітрюється, з потужною витяжкою. Або застосовувати спеціальні різновиди, що мають відповідний для нівелювання..
09.02.2022
Рідкі шпалери для дитячої
Рідкі шпалери для дитячої
Облаштування дитячої кімнати та її оздоблення – справа серйозна та відповідальна. Тут все має поєднуватися, нести в собі позитив, творити в зоні для сну спокійну атмосферу, а в зоні, що відведена для навчання та ігор – атмосферу, що стимулює мозкову діяль..
09.02.2022
Рідкі шпалери для ванної
Рідкі шпалери для ванної
Консерватори вважають, що санвузол у будинку – не місце для експериментів з оздоблювальними матеріалами, адже там мають панувати кераміка чи пластик. І докорінно помиляються, адже сучасні оздоблювальні матеріали пропонують різноманітність варіантів оздобл..
09.02.2022
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Рідкі шпалери отримали свою назву завдяки способу їх застосування . Для приготування консистенції досить просто додати воду. Однак існує такий неприємний момент - рідкі шпалери не можна мити, хоча цю неприємність компенсує іншу властивість - реставрація ..