+38(068)288-99-56 +38(066)353-26-15 Замовити дзвінок
0
> 0

Рідкі шпалери для вітальні

Рідкі шпалери для вітальні

Вітальня – центральна кімната у будь-якому будинку. Тут приймають гостей, святкують важливі події, збираються всією сім'єю для відпочинку та спілкування. Це приміщення намагаються оформити по-особливому, максимально проявивши смак та почуття стилю. Тому до вибору оздоблювальних матеріалів та прийомів дизайну для зали ставляться уважно.

Жидкие обои в залежидкие обои в гостинную

Поряд з іншими відповідними матеріалами варто звернути увагу на рідкі шпалери у вітальні – унікальний матеріал, що має масу позитивних характеристик. Вони можуть мати в своїй основі целюлозу або натуральні шовкові волокна, володіючи при цьому різними естетичними ефектами і практичними властивостями.


Чим хороші шпалери в залі?

Жидкие обои в зале 2жидкие обои в гостинную 2

Функціонал цього матеріалу полягає не лише у постачанні стін декоративним покриттям. Воно несе в собі низку найважливіших практичних якостей:

  • звукоізоляцію та звукопоглинання (особливо цінно, якщо кімната використовується як місце для сну або кінозал, робочий кабінет);
  • здатність легко ремонтувати обробку (вм'ятина від пробки шампанського, подряпини від перестановок меблів та плями від брудних рук легко знімаються разом із шаром покриття, після розводиться таке ж нове і наноситься на це місце);
  • відсутність необхідності у попередньому вирівнюванні ділянок поверхні з виступами або западинами до 1см;
  • відмінна теплоізоляція;
  • м'якість на дотик;
  • нешкідливість для організму та середовища;
  • довговічність у порівнянні зі звичайними шпалерами;
  • простота використання.

Навчитися працювати з цим покриттям може кожен і наноситься воно швидко.

Рідкі шпалери у вітальню - дизайнерські дослідження

Жидкие обои в зале 3жидкие обои в гостинную 3

Жидкие обои в зале 4жидкие обои в гостинную 4

Рідкі шпалери в інтер'єрі вітальні стануть оригінальною рисою, яка виділить це приміщення і надасть йому особливих естетичних якостей. Можна покривати ними всі стіни або використовувати для якоїсь однієї, коригуючи непропорційність розмірів. Грамотно підбираючи відтінок, фактуру та відблиски (є матеріали з добавками золотих, срібних ниток, блискіток та іншого), акцентується увага на певній ділянці приміщення, виконується зонування.

Жидкие обои в зале 5жидкие обои в гостинную 6

Якщо використовувати рідкі шпалери для залу в ролі деталі декору, з їх допомогою можна малювати на стінах справжні картини та орнаменти, що підходять за стилем та духом дизайну. Популярно виділяти молдингом або багетами ділянку стіни (наприклад, над диваном або каміном) і прикрашати поверхню ніші, що вийшла, цим матеріалом. У такому разі краще використовувати яскраві, насичені кольори.

Рідкі шпалери в залі поєднуються з іншими матеріалами

Жидкие обои в зале 8жидкие обои в гостинную 9

Жидкие обои в зале 10жидкие обои в гостинную 11

Рідкі шпалери комбінуються з будь-якими оздоблювальними матеріалами: декоративною мінеральною штукатуркою під фарбування, плиткою, пластиковими панелями. Єдине, чого рекомендується уникати, це сусідства звичайних рулонних паперових або вінілових шпалер з цим покриттям – таке поєднання виглядатиме дешево та несмачно. Також варто пам'ятати, що це оздоблення має властивість притягувати до себе погляд, тому краще не застосовувати інші виразні прийоми декору в одному приміщенні, щоб не перенасичувати інтер'єр.

Жидкие обои в зале 12жидкие обои в гостинную 13

Коментарі
Топ продажів
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 109
13
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 116
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 120
5
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 127
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 128
6
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 131
16
150грн.
-10%
135грн.
Корисне
10.02.2022
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери в коридорі дозволяють поєднувати естетику та практичність завдяки низці позитивних якостей. Це приміщення відчуває на собі підвищені навантаження та створює перше враження про будинок, тому до оформлення коридору ставляться відповідально. За..
10.02.2022
Рідкі шпалери для спальні
Рідкі шпалери для спальні
Спальня як місце для сну і відпочинку заслуговує на найпильнішу увагу до своєї обробки. Її покриття повинні бути безпечними, стійкими, що володіють хорошими теплоізолюючими та звукопоглинаючими властивостями. Естетиці цієї кімнати слід приділити максималь..
10.02.2022
Рідкі шпалери для вітальні
Рідкі шпалери для вітальні
Вітальня – центральна кімната у будь-якому будинку. Тут приймають гостей, святкують важливі події, збираються всією сім'єю для відпочинку та спілкування. Це приміщення намагаються оформити по-особливому, максимально проявивши смак та почуття стилю. Тому д..
10.02.2022
Рідкі шпалери для стелі
Рідкі шпалери для стелі
На даний момент існує безліч доступних способів оздоблення стелі. Одні з них звичні, інші ні. Так, застосування рідких шпалер вважається незвичайним, навіть дивовижним методом. І якась частка правди в цьому є. За допомогою рідких шпалер можна сформувати м..
09.02.2022
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери для кухні - рішення розумне та цікаве. Але цей матеріал здатний вбирати запахи, тому використовувати його варто в приміщенні, що провітрюється, з потужною витяжкою. Або застосовувати спеціальні різновиди, що мають відповідний для нівелювання..
09.02.2022
Рідкі шпалери для дитячої
Рідкі шпалери для дитячої
Облаштування дитячої кімнати та її оздоблення – справа серйозна та відповідальна. Тут все має поєднуватися, нести в собі позитив, творити в зоні для сну спокійну атмосферу, а в зоні, що відведена для навчання та ігор – атмосферу, що стимулює мозкову діяль..
09.02.2022
Рідкі шпалери для ванної
Рідкі шпалери для ванної
Консерватори вважають, що санвузол у будинку – не місце для експериментів з оздоблювальними матеріалами, адже там мають панувати кераміка чи пластик. І докорінно помиляються, адже сучасні оздоблювальні матеріали пропонують різноманітність варіантів оздобл..
09.02.2022
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Рідкі шпалери отримали свою назву завдяки способу їх застосування . Для приготування консистенції досить просто додати воду. Однак існує такий неприємний момент - рідкі шпалери не можна мити, хоча цю неприємність компенсує іншу властивість - реставрація ..