+38(068)288-99-56 +38(066)353-26-15 Замовити дзвінок
0
> 0

Рідкі шпалери на кухні

Рідкі шпалери на кухні

Що таке рідкі шпалери?

Рідкі шпалери - суха розсипчаста суміш, яка використовується для внутрішнього оздоблення приміщень. До складу входять, залежно від обраного типу (целюлоза, шовк або змішані), такі складові як целюлоза, бавовна, шовк, акрил, КМЦ і глітери (блискітки). Фасуються в поліетиленові пакети вагою 1 кг, посібник із застосування Ви знайдете безпосередньо на пакеті. Целюлоза є біле волокно схоже на вату, виходить шляхом спеціального подрібнення листів целюлози. Шовк - волокно що складається з найтонших ниток порізаних у довжину по 5-7мм, і навіть шовкове волокно має характерний блиск. Пакет розлучається водою, звідси і назва "рідкі"

Рідкі шпалери на кухні 1Рідкі шпалери на кухні 2

Застосування рідких шпалер ТМ Стиль у кухні

Рідкі шпалери для кухні - рішення розумне та цікаве. Але цей матеріал здатний вбирати запахи, тому використовувати його варто в приміщенні, що провітрюється, з потужною витяжкою. Або застосовувати спеціальні різновиди, що мають відповідний для нівелювання цього ефекту склад на основі шовкового волокна, яке не вбирає запаху.

І стіни, і стеля рідкі шпалери можуть покривати з рівним успіхом. Це приміщення невелике за площею, тому робити в ньому яскравий і темний верх не рекомендується - воно буде ще меншим. Добре для виправлення непропорційності геометрії, візуального розширення застосовувати методи оформлення різних стін різними кольорами, виділення акцентів поруч відповідних методів у певному місці.

Рідкі шпалери на кухні 3Рідкі шпалери на кухні 4

Особливості використання рідких шпалер на кухні

Щоб це покриття прослужило довше і виглядало естетично, варто дотримуватись таких рекомендацій:

  • Не оформляти їм зон приготування (для цієї мети краще підходить так званий «фартух» з керамічної плитки, пластикових панелей, склопанелей, мозаїки);
  • Якісно ґрунтувати та готувати основу;
  • Вибирати сорти для вологих приміщень;
  • Не використовувати складні орнаментальні та тематичні малюнки в оформленні там, де на них легко можуть потрапити плями та бруд (дуже складно буде ремонтувати);
  • Особливо на стелі кольорувати основу білою грунтовкою для незмінності та рівномірності кольору покриття;
  • При невеликій площі приміщення уникати складів з численними блискучими вкрапленнями та іншими кричущими візуальними ефектами.

Рідкі шпалери на кухні 5Рідкі шпалери на кухні 6

Коротко про нанесення рідких шпалер

Суху суміш висипати в ємність (8-10л) і ретельно перемішати руками, щоб усі декоративні складові рівномірно розподілилися. Не можна застосовувати міксер , оскільки він зашкодить структуру волокон, які забезпечують рельєф.

Додайте теплу воду 5.5-6 літрів для рідких шпалер на целюлозній основі або 4.5-5 літрів для шовкових шпалер . Клейовий склад краще розчиняється в теплій воді 40-50 С . Перемішайте і пересипте назад у пакет щільно зав'язавши, залиште наполягати на мінімум 8 годин (зазвичай на ніч).

Наносять рідкі шпалери Стиль за допомогою напівтера (Чим глаже поверхню, тим легше наносити), полутер тримається під кутом 20 градусів від стіни. Наносити рідкі шпалери необхідно з кута та зліва направо. Товщина нанесення повинна становити 1-1.5 мм . Бажано закінчувати стіну від кута до кута і не залишати на наступний день, адже для того, щоб не був помітний стик, доведеться розмочувати і загладжувати місце стику.

Якщо все робити відповідно до рекомендацій виробника та порад з нанесення, рідкі шпалери кухню прикрасять і прослужать довго. А ще зроблять дизайн цього приміщення більш виразним і цікавим.

Які дизайнерські рішення зараз у тренді?

Класика у вигляді білої стелі і однотонних стін м'якого відтінку з рідких шпалер на кухні доречна завжди. Якщо цим покриттям хочеться прикрасити приміщення, то наносити його можна як заповнення багетних молдингів (як своєрідну картину, нішу на одній зі стін), орнаментальним або тематичним візерунком.

рідкі шпалери на кухні 8рідкі шпалери на кухні 9

Останній прийом зараз на піку популярності – це свіже та унікальне рішення. Воно підкреслює дизайн, додає йому відомих параметрів. Але такий декор вимагатиме, по-перше, дбайливого поводження, тому важливо продумати його розміщення. А по-друге, у такому разі не варто застосовувати в невеликому за площею приміщенні інші ефектні прийоми оформлення. Інакше створиться враження несмаку. Ще одне цікаве рішення – доречне поєднання рідких шпалер з іншими оздоблювальними матеріалами. Наприклад, острівним декором поверхні гіпсовою цеглою, сланцевим каменем та їх аналогами, плиткою, деревом, стіновими панелями.

Рідкі шпалери на кухні 11Рідкі шпалери на кухні 12

Якщо залишилися ще питання щодо рідких шпалер, рекомендуємо переглянути це відео.

Коментарі
Топ продажів
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 109
13
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 116
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 120
5
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 127
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 128
6
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 131
16
150грн.
-10%
135грн.
Корисне
10.02.2022
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери в коридорі дозволяють поєднувати естетику та практичність завдяки низці позитивних якостей. Це приміщення відчуває на собі підвищені навантаження та створює перше враження про будинок, тому до оформлення коридору ставляться відповідально. За..
10.02.2022
Рідкі шпалери для спальні
Рідкі шпалери для спальні
Спальня як місце для сну і відпочинку заслуговує на найпильнішу увагу до своєї обробки. Її покриття повинні бути безпечними, стійкими, що володіють хорошими теплоізолюючими та звукопоглинаючими властивостями. Естетиці цієї кімнати слід приділити максималь..
10.02.2022
Рідкі шпалери для вітальні
Рідкі шпалери для вітальні
Вітальня – центральна кімната у будь-якому будинку. Тут приймають гостей, святкують важливі події, збираються всією сім'єю для відпочинку та спілкування. Це приміщення намагаються оформити по-особливому, максимально проявивши смак та почуття стилю. Тому д..
10.02.2022
Рідкі шпалери для стелі
Рідкі шпалери для стелі
На даний момент існує безліч доступних способів оздоблення стелі. Одні з них звичні, інші ні. Так, застосування рідких шпалер вважається незвичайним, навіть дивовижним методом. І якась частка правди в цьому є. За допомогою рідких шпалер можна сформувати м..
09.02.2022
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери для кухні - рішення розумне та цікаве. Але цей матеріал здатний вбирати запахи, тому використовувати його варто в приміщенні, що провітрюється, з потужною витяжкою. Або застосовувати спеціальні різновиди, що мають відповідний для нівелювання..
09.02.2022
Рідкі шпалери для дитячої
Рідкі шпалери для дитячої
Облаштування дитячої кімнати та її оздоблення – справа серйозна та відповідальна. Тут все має поєднуватися, нести в собі позитив, творити в зоні для сну спокійну атмосферу, а в зоні, що відведена для навчання та ігор – атмосферу, що стимулює мозкову діяль..
09.02.2022
Рідкі шпалери для ванної
Рідкі шпалери для ванної
Консерватори вважають, що санвузол у будинку – не місце для експериментів з оздоблювальними матеріалами, адже там мають панувати кераміка чи пластик. І докорінно помиляються, адже сучасні оздоблювальні матеріали пропонують різноманітність варіантів оздобл..
09.02.2022
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Рідкі шпалери отримали свою назву завдяки способу їх застосування . Для приготування консистенції досить просто додати воду. Однак існує такий неприємний момент - рідкі шпалери не можна мити, хоча цю неприємність компенсує іншу властивість - реставрація ..