+38(068)288-99-56 +38(066)353-26-15 Замовити дзвінок
0
> 0

Вчимося разом наносити малюнки рідкими шпалерами

Вчимося разом наносити малюнки рідкими шпалерами

Пластичні та фактурні рідкі шпалери - криниця ідей для оформлення стін. За допомогою цього оздоблювального матеріалу на стінах та стелі можна створювати панно та картини. Якщо ви хоч раз у житті тримали в руках штапель, то ви легко прикрасите стіни у своєму будинку орнаментами або малюнками з рідких шпалер.

Матеріали для малюнку рідкими шпалерами

Для створення мальовничого зображення на стінах або стелі вам знадобляться:

 • невеликий шпатель або кельма;
 • Звичайний олівець;
 • малярський скотч;
 • трафарет;
 • рідкі шпалери різних відтінків.

Перед тим як приступити до нанесення малюнка безпосередньо на поверхню, придумайте стиль оформлення: геометричні, квіткові, анімалістичні або фантазійні візерунки. На картоні намалюйте необхідне зображення, виріжте деталі таким чином, щоб вийшов трафарет.

Чим більше кольорів і дрібних деталей в ескізі, тим складніше відтворити орнамент на поверхні стін або стелі. Двоколірні зображення наносити легше.

Композиції з рідких шпалер можуть бути гладкими, так і об'ємними.

Етапи нанесення малюнка з рідких шпалер

 1. Підготовчі роботи. Видаліть зі стін старі шпалери, обробіть поверхню ґрунтовкою.
 2. Приготуйте рідкі шпалери згідно з інструкцією на упаковці.
 3. Закріпіть трафарет за допомогою малярського скотчу на стіні чи стелі.
 1. Заповніть ділянки зображення, що не стосуються один одного, рідкими шпалерами. Для цього використовуйте невеликий шпатель або кельму.
 2. Залиште заповнені фрагменти малюнка висихати. Для прискорення процесу можна використовувати фен, вентилятор, обігрівач, кондиціонер, теплову гармату або видалення води.
 3. Поетапно заповніть фрагменти малюнка, що не стосуються один одного, до повного нанесення малюнка.
 4. Після того, як зображення повністю перенесено на поверхню стіни або стелі, обережно зніміть трафарет і малярський скотч.
 5. Нанесіть рідкі шпалери на ділянки стін або стелі, які виступають як основний фон.
 6. Після повного висихання малюнка для чіткості візерунка лінії стиків можна промалювати фломастерами, маркерами або восковими олівцями.

Композиції із рідких шпалер легко піддаються фрагментарному ремонту. Якщо ви випадково подряпали малюнок, переставляючи меблі, то достатньо змочити водою пошкоджену ділянку та за допомогою шпателя вирівняти дефекти. Візерунок при цьому не постраждає і не спотвориться.

Завдяки широкій палітрі кольорів шпалер «Стиль» ви можете створювати різні відтінки і фактури, наносити прості і складні картини, роблячи кожне приміщення унікальним.

Коментарі
Топ продажів
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 109
13
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 116
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 120
5
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 127
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 128
6
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 131
16
150грн.
-10%
135грн.
Корисне
10.02.2022
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери в коридорі дозволяють поєднувати естетику та практичність завдяки низці позитивних якостей. Це приміщення відчуває на собі підвищені навантаження та створює перше враження про будинок, тому до оформлення коридору ставляться відповідально. За..
10.02.2022
Рідкі шпалери для спальні
Рідкі шпалери для спальні
Спальня як місце для сну і відпочинку заслуговує на найпильнішу увагу до своєї обробки. Її покриття повинні бути безпечними, стійкими, що володіють хорошими теплоізолюючими та звукопоглинаючими властивостями. Естетиці цієї кімнати слід приділити максималь..
10.02.2022
Рідкі шпалери для вітальні
Рідкі шпалери для вітальні
Вітальня – центральна кімната у будь-якому будинку. Тут приймають гостей, святкують важливі події, збираються всією сім'єю для відпочинку та спілкування. Це приміщення намагаються оформити по-особливому, максимально проявивши смак та почуття стилю. Тому д..
10.02.2022
Рідкі шпалери для стелі
Рідкі шпалери для стелі
На даний момент існує безліч доступних способів оздоблення стелі. Одні з них звичні, інші ні. Так, застосування рідких шпалер вважається незвичайним, навіть дивовижним методом. І якась частка правди в цьому є. За допомогою рідких шпалер можна сформувати м..
09.02.2022
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери для кухні - рішення розумне та цікаве. Але цей матеріал здатний вбирати запахи, тому використовувати його варто в приміщенні, що провітрюється, з потужною витяжкою. Або застосовувати спеціальні різновиди, що мають відповідний для нівелювання..
09.02.2022
Рідкі шпалери для дитячої
Рідкі шпалери для дитячої
Облаштування дитячої кімнати та її оздоблення – справа серйозна та відповідальна. Тут все має поєднуватися, нести в собі позитив, творити в зоні для сну спокійну атмосферу, а в зоні, що відведена для навчання та ігор – атмосферу, що стимулює мозкову діяль..
09.02.2022
Рідкі шпалери для ванної
Рідкі шпалери для ванної
Консерватори вважають, що санвузол у будинку – не місце для експериментів з оздоблювальними матеріалами, адже там мають панувати кераміка чи пластик. І докорінно помиляються, адже сучасні оздоблювальні матеріали пропонують різноманітність варіантів оздобл..
09.02.2022
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Рідкі шпалери отримали свою назву завдяки способу їх застосування . Для приготування консистенції досить просто додати воду. Однак існує такий неприємний момент - рідкі шпалери не можна мити, хоча цю неприємність компенсує іншу властивість - реставрація ..