+38(068)288-99-56 +38(066)353-26-15 Замовити дзвінок
0
> 0

Що краще, рідкі шпалери чи паперові шпалери?

Що краще, рідкі шпалери чи паперові шпалери?

Отже, про те, що ж таке рідкі шпалери Ви змогли ознайомитися на головній сторінці сайту, тепер перейдемо до безпосереднього порівняння зі звичайними шпалерами для стін.

Всі оздоблювальні роботи починаються з підготовки поверхні, причому який би Ви оздоблювальний матеріал не вибрали нехтувати цим етапом не варто.

Підготовка поверхні

Паперові шпалери не вимагають особливої підготовки стіни, але тріщини і нерівності необхідно зашпаклювати і зачистити, також бажано пройти стіну антисептиком, адже шпалери відклеюються найчастіше через наявність грибка в стіні.

Рідкі шпалери підготовці поверхні не більш вибагливі. Поверхня повинна бути білою (в тон основі), також стіну необхідно розкрити ґрунтовкою (водонепроникною, глибокого проникнення). Дерево та залізо – зашпаклювати! На превелику радість тріщини і вибоїни шпаклювати не потрібно, адже вони самі чудово заповнюють порожнечі. Також вони містять у собі у складі антигрибкові добавки, що у свою чергу позбавляє Вас додаткової обробки.

Оздоблювальні роботи

  Всі ми хоча б раз все ж таки клеїли паперові шпалери, якщо без веселої компанії – дуже нудна робота. Розмазаний клей на підлозі, важке припасування стиків, не маєток другого шансу (якщо порвав або вимазав шпалери) - це мінуси паперових шпалер. До плюсів можу віднести швидкість, з якою заповнюється стіна, обробка паперовими шпалерами, напевно, найшвидший спосіб закінчити ремонт.

Якщо Ви вперше наносите рідкі шпалери – приготуйтеся, адже перші півгодини будуть для Вас найважчими. Але потім Ви швидко пристосуєтеся, також рекомендую подивитися відео , нічого хитрого в нанесенні немає. Для нанесення Вам необхідний лише напівтер, який є у вільному доступі в будівельних магазинах (бажано з оргскла чи пластику)

Результат

Безумовно, головним і пріоритетним для нас є результат, адже на всі труднощі можна махнути рукою, аби було гарно.

В результаті обробки паперовими шпалерами ми отримаємо середньостатистичну квартиру, що відрізняється лише малюнком, а може взагалі не відрізняється від сусідської.

Оздоблення рідкими шпалерами дає можливість зробити квартиру унікально красивою. Рідкі шпалери дозволяють створити малюнки та візерунки у Вас на стіні, понад 230 типів у Вас у розпорядженні. Все більше дизайнерів схиляються до рідких шпалер, адже тільки вони надають можливість створити справді неповторний декор.

12

Також хотілося б нагадати про переваги рідких шпалер у порівнянні з паперовими:

екологічно чисті шпалери

Екологічно чисті. Не містять шкідливих та токсичних речовин.

Теплоізоляційні. Рідкі шпалери мають теплоізоляційні властивості, для порівняння Вам досить просто прикласти руку, рідкі шпалери будуть на дотик теплими на відміну від паперових шпалер.

ремонт

Ремонтопридатність. Легко піддаються ремонту.

шви

Не мають швів та стиків. Безшовне покриття виглядає значно краще – факт.

«Дихаюча поверхня». Рідкі шпалери дихають - тобто пропускаю вологу, що дуже важливо, якщо в приміщенні бувають значні перепади температури, адже конденсат не утворюється, а значить, і стінам нічого не загрожує.

Вдалого ремонту!

Коментарі
Топ продажів
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 109
13
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 116
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 120
5
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 127
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 128
6
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 131
16
150грн.
-10%
135грн.
Корисне
10.02.2022
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери в коридорі дозволяють поєднувати естетику та практичність завдяки низці позитивних якостей. Це приміщення відчуває на собі підвищені навантаження та створює перше враження про будинок, тому до оформлення коридору ставляться відповідально. За..
10.02.2022
Рідкі шпалери для спальні
Рідкі шпалери для спальні
Спальня як місце для сну і відпочинку заслуговує на найпильнішу увагу до своєї обробки. Її покриття повинні бути безпечними, стійкими, що володіють хорошими теплоізолюючими та звукопоглинаючими властивостями. Естетиці цієї кімнати слід приділити максималь..
10.02.2022
Рідкі шпалери для вітальні
Рідкі шпалери для вітальні
Вітальня – центральна кімната у будь-якому будинку. Тут приймають гостей, святкують важливі події, збираються всією сім'єю для відпочинку та спілкування. Це приміщення намагаються оформити по-особливому, максимально проявивши смак та почуття стилю. Тому д..
10.02.2022
Рідкі шпалери для стелі
Рідкі шпалери для стелі
На даний момент існує безліч доступних способів оздоблення стелі. Одні з них звичні, інші ні. Так, застосування рідких шпалер вважається незвичайним, навіть дивовижним методом. І якась частка правди в цьому є. За допомогою рідких шпалер можна сформувати м..
09.02.2022
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери для кухні - рішення розумне та цікаве. Але цей матеріал здатний вбирати запахи, тому використовувати його варто в приміщенні, що провітрюється, з потужною витяжкою. Або застосовувати спеціальні різновиди, що мають відповідний для нівелювання..
09.02.2022
Рідкі шпалери для дитячої
Рідкі шпалери для дитячої
Облаштування дитячої кімнати та її оздоблення – справа серйозна та відповідальна. Тут все має поєднуватися, нести в собі позитив, творити в зоні для сну спокійну атмосферу, а в зоні, що відведена для навчання та ігор – атмосферу, що стимулює мозкову діяль..
09.02.2022
Рідкі шпалери для ванної
Рідкі шпалери для ванної
Консерватори вважають, що санвузол у будинку – не місце для експериментів з оздоблювальними матеріалами, адже там мають панувати кераміка чи пластик. І докорінно помиляються, адже сучасні оздоблювальні матеріали пропонують різноманітність варіантів оздобл..
09.02.2022
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Рідкі шпалери отримали свою назву завдяки способу їх застосування . Для приготування консистенції досить просто додати воду. Однак існує такий неприємний момент - рідкі шпалери не можна мити, хоча цю неприємність компенсує іншу властивість - реставрація ..