+38(068)288-99-56 +38(066)353-26-15 Замовити дзвінок
0
> 0

Скільки покриє 1 кг

Скільки покриє 1 кг

Скільки покриє 1 кг шпалер Стиль?

Рідкі шпалери Стиль на целюлозній основі покривають приблизно 1кг - близько 3-4 кв/м стіни, але в шовкової - 3-3.5 кв/м.
Тепер перейдемо безпосередньо до факторів, що впливають на площу покриття:

  • Площа покриття значною мірою залежить від того, наскільки Ви ретельно перемішали суміш, при поганому перемішуванні утворюються згустки , що відповідно збільшує площу покриття.
  • Необхідно чітко дотримуватися інструкцій при додаванні води , якщо додати занадто багато - шпалери будуть зісковзувати, що призведе до перевитрати, а якщо мало - утворюватися розриви.
  • Не зберігати шпалери в примішаному стані більше 3 днів , це призведе до втрати еластичності.
  • Якщо ваша стіна містить тріщини та вибоїни – нічого страшного, рідкі шпалери легко заповнять усі тріщини та виправлять вади, але витрата матеріалу збільшиться.
  • Поверхня не повинна бути занадто гладкою інакше матеріал зісковзуватиме і у Вас не вдасться нанести тонким шаром. Для збільшення зчеплення використовуйте ґрунтовку з кварцом.
  • Ретельно вирівнюйте шар, адже всі нерівності збільшать витрату суміші
  • Товщина шару – відповідно найважливіший фактор витрати рідких шпалер. Досвідчені майстри наносять значно тоншим шаром у цьому полягає єдина труднощі нанесення. Рекомендована товщина 1-1.5 мм.

Пам'ятайте: збільшення товщини покриття - це не марна трата грошей, Ви їх вкладаєте в утеплення стіни, надання їй шумоізоляційних властивостей, а також значно заощадите на зарплаті майстрам.
З повагою, рідкі шпалери Стиль!

Коментарі
Рекомендовані товари
Топ продажів
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 109
13
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 116
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 120
5
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 127
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 128
6
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 131
16
150грн.
-10%
135грн.
Корисне
10.02.2022
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери в коридорі дозволяють поєднувати естетику та практичність завдяки низці позитивних якостей. Це приміщення відчуває на собі підвищені навантаження та створює перше враження про будинок, тому до оформлення коридору ставляться відповідально. За..
10.02.2022
Рідкі шпалери для спальні
Рідкі шпалери для спальні
Спальня як місце для сну і відпочинку заслуговує на найпильнішу увагу до своєї обробки. Її покриття повинні бути безпечними, стійкими, що володіють хорошими теплоізолюючими та звукопоглинаючими властивостями. Естетиці цієї кімнати слід приділити максималь..
10.02.2022
Рідкі шпалери для вітальні
Рідкі шпалери для вітальні
Вітальня – центральна кімната у будь-якому будинку. Тут приймають гостей, святкують важливі події, збираються всією сім'єю для відпочинку та спілкування. Це приміщення намагаються оформити по-особливому, максимально проявивши смак та почуття стилю. Тому д..
10.02.2022
Рідкі шпалери для стелі
Рідкі шпалери для стелі
На даний момент існує безліч доступних способів оздоблення стелі. Одні з них звичні, інші ні. Так, застосування рідких шпалер вважається незвичайним, навіть дивовижним методом. І якась частка правди в цьому є. За допомогою рідких шпалер можна сформувати м..
09.02.2022
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери для кухні - рішення розумне та цікаве. Але цей матеріал здатний вбирати запахи, тому використовувати його варто в приміщенні, що провітрюється, з потужною витяжкою. Або застосовувати спеціальні різновиди, що мають відповідний для нівелювання..
09.02.2022
Рідкі шпалери для дитячої
Рідкі шпалери для дитячої
Облаштування дитячої кімнати та її оздоблення – справа серйозна та відповідальна. Тут все має поєднуватися, нести в собі позитив, творити в зоні для сну спокійну атмосферу, а в зоні, що відведена для навчання та ігор – атмосферу, що стимулює мозкову діяль..
09.02.2022
Рідкі шпалери для ванної
Рідкі шпалери для ванної
Консерватори вважають, що санвузол у будинку – не місце для експериментів з оздоблювальними матеріалами, адже там мають панувати кераміка чи пластик. І докорінно помиляються, адже сучасні оздоблювальні матеріали пропонують різноманітність варіантів оздобл..
09.02.2022
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Рідкі шпалери отримали свою назву завдяки способу їх застосування . Для приготування консистенції досить просто додати воду. Однак існує такий неприємний момент - рідкі шпалери не можна мити, хоча цю неприємність компенсує іншу властивість - реставрація ..