+38(068)288-99-56 +38(066)353-26-15 Замовити дзвінок
0
> 0

Якісні рідкі шпалери чи підробка?

Якісні рідкі шпалери чи підробка?

Ви збираєтеся робити ремонт і серед всієї різноманітності оздоблювальних матеріалів для стін ви зупинили свій вибір на рідких шпалерах? У такому разі, вам необхідно знати як вибрати якісні рідкі шпалери і не напоротися на підробку.

Нагадаємо основні переваги рідких шпалер Стиль

Народні умільці навчилися робити оздоблювальні матеріали із підручних засобів та продавати їх під виглядом рідких шпалер.

Із чого роблять підробки?

У кустарному виробництві як основу використовують дешеві синтетичні волокна: синтепон або поліестер. Недоліки цих матеріалів:

  • Відсутність гігроскопічності. Синтетичні волокна погано пропускають повітря, що після їхнього нанесення на стіни призводить до порушення мікроклімату в приміщенні. На поверхні таких оздоблювальних матеріалів накопичується волога, яка стає причиною появи грибка та цвілі.
  • Не мають антистатичних властивостей, що сприяє накопиченню пилу на поверхні і всередині матеріалу.
  • Токсичність. При виготовленні цих матеріалів у складі можуть залишитися леткі чи розчинні мономери, які негативно впливають здоров'я людини.
  • Підвищена твердість. Стіни, вкриті дешевою синтетикою, не мають приємну на дотик м'яку поверхню.
  • Бояться високих температур. При температурі повітря вище 40 ° C відбувається деформація. Тому взимку, в місцях розташованих близько до опалювальних приладів, оздоблення стін перетвориться на «гармошку».

Як сполучний компонент у підробках використовують клей ПВА, казеїновий клей, гіпс, акрилову штукатурку або «Бустилат» (клей для лінолеуму, килимових покриттів та різних видів плитки).

Як відрізнити шпалери від підробки?

Справжні рідкі шпалери виготовляються із максимально натуральних матеріалів: волокон целюлози, шовку, бавовни, водорозчинного сполучного компонента та технологічних добавок.

Готові суміші продаються у щільних поліетиленових пакетах. До кожної упаковки додається інструкція з виготовлення та нанесення рідких шпалер.

Справжні рідкі шпалери не мають різкого запаху, на дотик суха м'яка суміш. Підробки, навпаки, мають специфічний запах, а на дотик жорсткі.

Рідкі шпалери заводського виробництва екологічні. Вони не викликають роздратування та алергії. При нанесенні шпалер на поверхні не потрібно використовувати засоби індивідуального захисту: рукавички, респіратор. Рідкі шпалери не призводять до забруднення навколишнього середовища після утилізації, оскільки всі компоненти натуральні та повністю розкладаються, не виділяючи шкідливих речовин.

Якщо ви хочете купити справжні якісні шпалери, які стануть прикрасою ваших стін протягом багатьох років, то звертайтеся в наш інтернет-магазин «Стиль». Вся наша продукція сертифікована, що підтверджує якість та екологічність.

Коментарі
Топ продажів
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 109
13
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 116
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 120
5
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 127
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 128
6
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 131
16
150грн.
-10%
135грн.
Корисне
10.02.2022
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери в коридорі дозволяють поєднувати естетику та практичність завдяки низці позитивних якостей. Це приміщення відчуває на собі підвищені навантаження та створює перше враження про будинок, тому до оформлення коридору ставляться відповідально. За..
10.02.2022
Рідкі шпалери для спальні
Рідкі шпалери для спальні
Спальня як місце для сну і відпочинку заслуговує на найпильнішу увагу до своєї обробки. Її покриття повинні бути безпечними, стійкими, що володіють хорошими теплоізолюючими та звукопоглинаючими властивостями. Естетиці цієї кімнати слід приділити максималь..
10.02.2022
Рідкі шпалери для вітальні
Рідкі шпалери для вітальні
Вітальня – центральна кімната у будь-якому будинку. Тут приймають гостей, святкують важливі події, збираються всією сім'єю для відпочинку та спілкування. Це приміщення намагаються оформити по-особливому, максимально проявивши смак та почуття стилю. Тому д..
10.02.2022
Рідкі шпалери для стелі
Рідкі шпалери для стелі
На даний момент існує безліч доступних способів оздоблення стелі. Одні з них звичні, інші ні. Так, застосування рідких шпалер вважається незвичайним, навіть дивовижним методом. І якась частка правди в цьому є. За допомогою рідких шпалер можна сформувати м..
09.02.2022
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери для кухні - рішення розумне та цікаве. Але цей матеріал здатний вбирати запахи, тому використовувати його варто в приміщенні, що провітрюється, з потужною витяжкою. Або застосовувати спеціальні різновиди, що мають відповідний для нівелювання..
09.02.2022
Рідкі шпалери для дитячої
Рідкі шпалери для дитячої
Облаштування дитячої кімнати та її оздоблення – справа серйозна та відповідальна. Тут все має поєднуватися, нести в собі позитив, творити в зоні для сну спокійну атмосферу, а в зоні, що відведена для навчання та ігор – атмосферу, що стимулює мозкову діяль..
09.02.2022
Рідкі шпалери для ванної
Рідкі шпалери для ванної
Консерватори вважають, що санвузол у будинку – не місце для експериментів з оздоблювальними матеріалами, адже там мають панувати кераміка чи пластик. І докорінно помиляються, адже сучасні оздоблювальні матеріали пропонують різноманітність варіантів оздобл..
09.02.2022
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Рідкі шпалери отримали свою назву завдяки способу їх застосування . Для приготування консистенції досить просто додати воду. Однак існує такий неприємний момент - рідкі шпалери не можна мити, хоча цю неприємність компенсує іншу властивість - реставрація ..