+38(068)288-99-56 +38(066)353-26-15 Замовити дзвінок
0
> 0

Ремонт шпалерами своїми руками

Ремонт шпалерами своїми руками

Багато хто з нас любить займатися ремонтом власноруч . Це не тільки економія коштів, а й бажання зробити щось своїми руками, з почуттям виконаного обов'язку покращити свій будинок, вкласти частинку себе.

Одним і найчастіше виконуваних видів робіт можна назвати обклеювання шпалер. Існує багато різновидів цього матеріалу. У нашій статті пропонується розглянути такий варіант, як рідкі шпалери.

Рідкі шпалери – унікальне покриття для стін, що піде як для нової квартири, так і для відновлення або оновлення старої. Цей матеріал не потребує ідеально рівних стін. Таку роботу зможе подужати і дилетант, причому тут багато простору для польоту вашої фантазії. Рідкі шпалери чудово підходять для тих, хто не має досвіду в ремонті, тому що вони не надто дорогі і мають цілком прийнятні ціни. При цьому виріб вітчизняного виробництва набагато економічніший порівняно із зарубіжними зразками, фасованими меншою вагою і вимагають більшу кількість матеріалу, що витрачається, на метр квадратний.

Не можна обійти стороною той чудовий факт, що ці шпалери мають звукоізоляційні якості. А антистатика матеріалу не дозволяє осідати пилу. Вони стійкі до займання та мають безліч красивих відтінків. Також їх можна доповнити за допомогою різних елементів декору, наприклад золотистих ниток або блискіток. Можна залишити і нейтральні тони.

Ще одна перевага рідких шпалер – екологічно чистий матеріал виготовлення. Їх основа – натуральні речовини – целюлоза та шовк. Розлучений у воді матеріал не має запаху і не може зашкодити ні людині, ні тварині. Такі шпалери чудово підходять для нерівних бугристих стін. Це дозволяє легко приховати недоліки поверхонь, крім того, працювати з ними легко – розвести водою та нанести на стіни будь-яким зручним способом. Подібні шпалери використовуються як у житловому приміщенні, так і кухні або ванній. Але при використанні у ванній доведеться покрити стіни спеціальною захисною плівкою, що може зробити ремонт дорожчим. До того ж, при нанесенні захисної плівки рідкі шпалери перестануть дихати. Тому для ванни краще вибрати інший варіант.

Виріб легко лягає на металеву поверхню та дерево, легко піддається реставрації. Для оновлення необхідно лише видалити зіпсований фрагмент та замінити його на новий.

Коментарі
Топ продажів
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 109
13
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 116
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 120
5
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 127
3
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 128
6
150грн.
-10%
135грн.
Акція
Рідкі шпалери Стиль тип 131
16
150грн.
-10%
135грн.
Корисне
10.02.2022
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери для передпокою або коридору
Рідкі шпалери в коридорі дозволяють поєднувати естетику та практичність завдяки низці позитивних якостей. Це приміщення відчуває на собі підвищені навантаження та створює перше враження про будинок, тому до оформлення коридору ставляться відповідально. За..
10.02.2022
Рідкі шпалери для спальні
Рідкі шпалери для спальні
Спальня як місце для сну і відпочинку заслуговує на найпильнішу увагу до своєї обробки. Її покриття повинні бути безпечними, стійкими, що володіють хорошими теплоізолюючими та звукопоглинаючими властивостями. Естетиці цієї кімнати слід приділити максималь..
10.02.2022
Рідкі шпалери для вітальні
Рідкі шпалери для вітальні
Вітальня – центральна кімната у будь-якому будинку. Тут приймають гостей, святкують важливі події, збираються всією сім'єю для відпочинку та спілкування. Це приміщення намагаються оформити по-особливому, максимально проявивши смак та почуття стилю. Тому д..
10.02.2022
Рідкі шпалери для стелі
Рідкі шпалери для стелі
На даний момент існує безліч доступних способів оздоблення стелі. Одні з них звичні, інші ні. Так, застосування рідких шпалер вважається незвичайним, навіть дивовижним методом. І якась частка правди в цьому є. За допомогою рідких шпалер можна сформувати м..
09.02.2022
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери на кухні
Рідкі шпалери для кухні - рішення розумне та цікаве. Але цей матеріал здатний вбирати запахи, тому використовувати його варто в приміщенні, що провітрюється, з потужною витяжкою. Або застосовувати спеціальні різновиди, що мають відповідний для нівелювання..
09.02.2022
Рідкі шпалери для дитячої
Рідкі шпалери для дитячої
Облаштування дитячої кімнати та її оздоблення – справа серйозна та відповідальна. Тут все має поєднуватися, нести в собі позитив, творити в зоні для сну спокійну атмосферу, а в зоні, що відведена для навчання та ігор – атмосферу, що стимулює мозкову діяль..
09.02.2022
Рідкі шпалери для ванної
Рідкі шпалери для ванної
Консерватори вважають, що санвузол у будинку – не місце для експериментів з оздоблювальними матеріалами, адже там мають панувати кераміка чи пластик. І докорінно помиляються, адже сучасні оздоблювальні матеріали пропонують різноманітність варіантів оздобл..
09.02.2022
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Застосування акрилового лаку в рідких шпалерах Стиль
Рідкі шпалери отримали свою назву завдяки способу їх застосування . Для приготування консистенції досить просто додати воду. Однак існує такий неприємний момент - рідкі шпалери не можна мити, хоча цю неприємність компенсує іншу властивість - реставрація ..