+38(068)288-99-56 +38(066)353-26-15 Замовити дзвінок
0
> 0

Міста

Рідкі шпалери у Тернополі
06.02.2022
Перегляди: 361
Рідкі шпалери у Тернополі

На вітчизняному ринку такі оздоблювальні матеріали як рідкі шпалери, відомі досить давно. І вони користуються популярністю, адже їх унікальні якості та художні властивості дозволяють втілювати в життя різноманітні дизайнерські задумки. Для них не існує обмежень щодо місця застосування. Це може бути будь-яка кімната дому, в тому числі ванна і дитяча, чи комерційне приміщення. Окрім того, такі шпале..

Рідкі шпалери Львів
06.02.2022
Перегляди: 477
Рідкі шпалери Львів

Торгова марка «Стиль» на вітчизняному ринку рідких шпалер відома з 2010 року. І весь цей час вона невтомно працювала над тим, щоб завоювати довіру та любов своїх клієнтів. Нам вдалося здійснити найбільшу мрію – згуртувати навколо свого виробництва талановитих професіоналів та побудувати розвинуту дистриб’юторську мережу. Звісно, ми не оминули славетну столицю Галичини і налагодили роботу таким чин..

Рідкі шпалери Луцьк
06.02.2022
Перегляди: 502
Рідкі шпалери Луцьк

Жителі Луцька завжди до оздоблення та устаткування своїх помешкань ставилися відповідально і намагалися залучити до цих процесів усю свою фантазію й відчуття високого стилю. І треба віддати належне, їм це вдається якнайкраще. Тому ТМ «Стиль», відомий українському ринкові матеріалів для ремонту та оздоблення виробник рідких шпалер, Луцьк обрав за один із своїх пріоритетних напрямків. Завдяки цьому ..

Рідкі шпалери в Рівному
06.02.2022
Перегляди: 507
Рідкі шпалери в Рівному

Українському покупцеві іноді буває складно обрати конкретне оздоблення свого помешкання, адже на сучасному вітчизняному ринкові є великий вибір покриттів стін та стель. Але це лише до того моменту, поки він не спробує рідкі шпалери – унікальний за своїми якостями та безумовно красивий і універсальний матеріал. Прикрашати ним можна будь-яку кімнату, незалежно від її призначення та умов експлуатації..

Рідкі шпалери Черкаси
06.02.2022
Перегляди: 327
Рідкі шпалери Черкаси

На українському ринку оздоблювальних матеріалів ТМ Стиль відома з 2010 року. Всі ці роки ми намагалися виправдовувати високу довіру наших партнерів з бізнесу та клієнтів. Ми зробили все, щоб на шпалери ціни в Черкасах залишалися доступними всім і кожному, а знижки та акції ставали приємним бонусом для тих, хто вирішив співпрацювати з нашим підприємством. Компанія накопичила багатий досвід виробниц..

Рідкі шпалери Харків, купити за ціною від 90 грн/кг
06.02.2022
Перегляди: 631
Рідкі шпалери Харків, купити за ціною від 90 грн/кг

Торгова марка "Стиль" на вітчизняному ринку рідких шпалер з 2010 року. За цей час вона встигла завоювати кохання та довіру багатьох своїх клієнтів по всій країні. Ми згуртували навколо свого виробництва розвинену дистриб'юторську мережу, і однією з перших вона запрацювала саме у Харкові та області. Також ми здійснюємо поставки з нашого головного офісу безпосередньо, завжди прагнучи з максимальною ..

Рідкі шпалери Кривий Ріг
06.02.2022
Перегляди: 368
Рідкі шпалери Кривий Ріг

ТМ Стиль на вітчизняному ринку виробництва рідких шпалер стала одним із піонерів, і з того часу вона встигла завоювати повагу партнерів та довіру клієнтів. Умови співпраці з нами приваблюють відмінним сервісом, чіткістю та уважністю до будь-кого, хто побажав придбати у нас цей матеріал. Ми пишаємося оперативним обслуговуванням покупців та вигідними умовами для них у всіх аспектах. Різні шляхи дост..

Рідкі шпалери Дніпро
06.02.2022
Перегляди: 606
Рідкі шпалери Дніпро

Серед різноманітності оздоблювальних матеріалів на ринку окремої уваги заслуговують рідкі шпалери. Це не просто вигідний і практичний спосіб, що приваблює своєю універсальністю прикрасити свій будинок або офіс. Це ще й чудова можливість зробити їх унікальними, несхожими ні на що інше, втілити в їхньому вигляді будь-які свої дизайнерські фантазії, причому зробити це можна навіть без залучення сторо..

Рідкі шпалери в Одесі
06.02.2022
Перегляди: 790
Рідкі шпалери в Одесі

Серед усіх міст України Одеса завжди виділялася особливим своїм шармом та стилем, що не могло не накласти відбиток на культуру та переваги її мешканців. Розпещені великою кількістю високоякісних товарів, що зайняли найвигідніше розташування на перетині торгових шляхів, наші українські Золоті Морські Ворота звикли до найкращого в усіх відношеннях. І тим більше приємно, що наші рідкі шпалери Одеса с..

Рідкі шпалери у Києві, купити за ціною від 90 грн/кг
06.02.2022
Перегляди: 350
Рідкі шпалери у Києві, купити за ціною від 90 грн/кг

На ринок столиці ТМ Стиль звернула свою увагу одним із перших, і ось уже більше восьми років тут працює розвинена мережа партнерів-дистриб'юторів, а наші численні клієнти отримують можливість робити у своїх будинках та офісах ремонти, гідні замилування. Завдяки цьому купити шпалери в Києві можуть усі бажаючі і при цьому суттєво заощадити на ремонті. За співвідношенням довговічність/ціна цей матері..