Офіційний сайт Стиль™ Мова UA-RU Реєстрація | Забули пароль?
Офіційний сайт Стиль™

Рідкі шпалери - стиль у Вашому домі

Телефони:

(066)353-26-15   (068)288-99-56

(063)381-32-74   oboi_style@mail.ua

Графік роботи:

Пн-Пт с 9:00 до 19:00

Сб з 10:00 до 18:00

Нд з 10:00 до 16:00

Замовлено: 0 пак./кг

Сума: 0 грн.

Оформіть покупку

Кошик порожній

Рідкі шпалери - стиль у Вашому домі

Скільки покриє 1 кг рідких шпалер Стиль?

Рідкі шпалери Стиль на целюлозній основі покривають приблизно 1кг - близько 3-4 кв / м стіни, а на шовковій - 3-3.5 кв / м.
Тепер перейдемо безпосередньо до факторів впливає на площу покриття:

  • Площа покриття в значній мірі залежить від того наскільки Ви ретельно перемішали суміш, при поганому перемішуванні утворюються згустки , що відповідно збільшує площу покриття.
  • Необхідно чітко дотримуватися інструкції при додаванні води , якщо додати занадто багато - шпалери будуть зісковзувати, що призведе до перевитрати, а якщо мало - утворюватися розриви.
  • Не зберігати шпалери в замішаному стані більше 3 днів , це призведе до втрати еластичності.
  • Якщо ваша стіна містить тріщини і вибоїни - нічого страшного, рідкі шпалери легко заповнять всі тріщини і виправлять вади, але витрата матеріалу збільшиться.
  • Поверхня НЕ повинна бути занадто гладкою інакше матеріал буде зісковзувати і у Вас не вийде нанести тонким шаром. Для збільшення зчеплення використовуйте ґрунтовку з кварцом.
  • Ретельно вирівнюйте шар, адже всі нерівності збільшать витрата суміші
  • Товщина шару - відповідно найважливіший фактор витрати рідких шпалер. Досвідчені майстри наносять значно більш тонким шаром в цьому і полягає єдина складність нанесення. Рекомендована товщина 1-1.5 мм.

    Пам'ятайте: збільшення товщини покриття - це не марна трата грошей, Ви їх вкладаєте в утеплення стіни, додання їй шумоізоляційних властивостей, а також Ви значно заощадите на зарплати майстрам.
З повагою, рідкі шпалери Стиль!

 

Ще корисні статті


Всі статті ...

Назад
Пошук

Розширений пошук