Офіційний сайт Стиль™ Мова UA-RU Реєстрація | Забули пароль?
Офіційний сайт Стиль™

Рідкі шпалери - стиль у Вашому домі

Телефони:

(066)353-26-15   (068)288-99-56

(063)381-32-74   oboi_style@mail.ua

Графік роботи:

Пн-Пт с 9:00 до 19:00

Сб з 10:00 до 18:00

Нд з 10:00 до 16:00

Замовлено: 0 пак./кг

Сума: 0 грн.

Оформіть покупку

Кошик порожній

Рідкі шпалери - стиль у Вашому домі

Що краще, рідкі шпалери або паперові шпалери?

Рідкі або паперові шпалери для стін

Отже, про те що ж таке рідкі шпалери Ви змогли ознайомитися на головній сторінці сайту, тепер перейдемо до безпосереднього порівнянні зі звичайними шпалерами для стін.

   Всі оздоблювальні роботи починаються з підготовки поверхні, причому який би Ви оздоблювальний матеріал не вибрали нехтувати цим етапом не варто.

Підготовка поверхні

   Паперові шпалери не вимагають особливої ​​підготовки стіни, але все-таки тріщини і нерівності необхідно зашпаклювати і зачистити, також бажано пройти стіну антисептиком, адже шпалери відклеюються найчастіше через наявність грибка в стіні.

   Рідкі обоів підготовці поверхні не більше вибагливі. Поверхня повинна бути білою (в тон основі), також стіну необхідно розкрити ґрунтовкою (водонепроникною, глибокого проникнення). Дерево і залізо - зашпаклювати! До великої радості тріщини і вибоїни шпаклювати не потрібно, адже вони самі прекрасно заповнюють порожнечі. Також вони містять у своєму складі антигрибкові добавки, що в свою чергу позбавляє Вас від додаткової обробки.

Оздоблювальні роботи

   Всі ми хоча б раз все ж клеїли паперові шпалери, якщо без веселої компанії - дуже нудна робота. Розмазаний клей на підлозі, важка підгонка стиків, відсутність другого шансу (якщо порвав або вимазав шпалери) - це мінуси паперових шпалер. До плюсів можу віднести швидкість, з якою заповнюється стіна, обробка паперовими шпалерами, напевно, найшвидший спосіб закінчити ремонт.

   Якщо Ви перший раз наносите рідкі шпалери - приготуйтеся, адже перші півгодини будуть для Вас найважчими. Але потім Ви швидко пристосуєтеся, також рекомендую подивитися відео, нічого хитрого в нанесенні немає. Для нанесення Вам необхідний тільки полутер, який є у вільному доступі в будівельних магазинах (бажано з оргскла або пластику)

Результат

   Безумовно, головним і пріоритетним для нас є результат, адже на всі труднощі можна махнути рукою, аби було красиво.

    В результаті обробки паперовими шпалерами ми отримаємо середньостатистичну квартиру, що відрізняється лише малюнком, а може і взагалі не відрізняється від сусідської.

   Оздоблення рідкими шпалерами дає Вам можливість зробити квартиру унікально гарною. Рідкі шпалери дозволяють створити малюнки та візерунки у Вас на стіні, більше 180 типів у Вас в розпорядженні. Все більше дизайнерів схиляються до рідких шпалер, адже тільки вони надають можливість створити дійсно неповторний декор.

1 2

Також хотілося б нагадати про переваги рідких шпалер в порівнянні з паперовими:

екологічно чисті шпалери

Екологічно чисті. Не містять шкідливих і токсичних речовин.

Теплоізоляційні. Рідкі шпалери мають теплоізоляційні властивості, для порівняння Вам достатньо просто прикласти руку, рідкі шпалери будуть на дотик теплими на відміну від паперових шпалер.

ремонт

Ремонтопридатність. Легко піддаються ремонту.

шви

Не мають швів і стиків. Безшовне покриття виглядає значно краще - факт.

«Дихаюча поверхню».  Рідкі шпалери дихають - тобто пропускаю вологу, що дуже важливо, якщо в приміщенні бувають значні перепади температури, адже конденсат не утвориться, а значить і стін нічого не загрожує.

Вдалого ремонту !!!

Ще корисні статті


Всі статті ...

Назад
Пошук

Розширений пошук